“The mind is everything. What you think you become.”

marți, 1 septembrie 2009

"Nu imi e dor sa imi fie dor de tine"



Publicat de Bibi la 04:52
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Postare mai nouă Postare mai veche Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postare comentarii (Atom)

marți, 1 septembrie 2009

"Nu imi e dor sa imi fie dor de tine"



Publicat de Bibi la 04:52
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Postare mai nouă Postare mai veche Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postare comentarii (Atom)

Meniu

  • Acasa
  • Photoshop
  • i love Photography

Totalul afișărilor de pagină

Find me on Facebook

Blog Archive

  • ►  2014 (1)
    • ►  ianuarie (1)
  • ►  2013 (18)
    • ►  noiembrie (1)
    • ►  iulie (1)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (1)
    • ►  martie (3)
    • ►  februarie (2)
    • ►  ianuarie (8)
  • ►  2012 (44)
    • ►  decembrie (2)
    • ►  noiembrie (5)
    • ►  octombrie (11)
    • ►  septembrie (3)
    • ►  august (3)
    • ►  iulie (2)
    • ►  iunie (3)
    • ►  mai (5)
    • ►  aprilie (3)
    • ►  martie (3)
    • ►  februarie (1)
    • ►  ianuarie (3)
  • ►  2011 (28)
    • ►  decembrie (2)
    • ►  noiembrie (2)
    • ►  octombrie (2)
    • ►  august (1)
    • ►  iulie (3)
    • ►  iunie (3)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (1)
    • ►  martie (5)
    • ►  februarie (2)
    • ►  ianuarie (5)
  • ►  2010 (60)
    • ►  decembrie (4)
    • ►  noiembrie (9)
    • ►  octombrie (5)
    • ►  septembrie (12)
    • ►  august (8)
    • ►  iulie (4)
    • ►  iunie (2)
    • ►  mai (8)
    • ►  aprilie (1)
    • ►  martie (2)
    • ►  februarie (3)
    • ►  ianuarie (2)
  • ▼  2009 (28)
    • ►  decembrie (1)
    • ►  noiembrie (3)
    • ►  octombrie (2)
    • ▼  septembrie (4)
      • De prin liceu adunate
      • Simplu.Tu.
      • Altfel de prieteni
      • "Nu imi e dor sa imi fie dor de tine"
    • ►  august (7)
    • ►  iulie (3)
    • ►  iunie (4)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (1)
    • ►  ianuarie (1)
  • ►  2008 (15)
    • ►  noiembrie (1)
    • ►  octombrie (1)
    • ►  septembrie (4)
    • ►  iunie (2)
    • ►  aprilie (7)

Urmăresc

  • Fotografiile mele
  • Otrava
  • Viata ta
  • Vedete Stiri
  • Bancuri
  • My work. Bianca.Calea
  • Antena 3
  • Scrie liber
  • Brenciu
  • Tudor Chirila
  • Dan Negru
  • Dani Otil
  • Dianne

Facebook/ Twitter

Bianca Bibi

Create Your Badge Follow BiancaCalea on Twitter

People

Find me on Facebook

About Me

Fotografia mea
Bibi
Îmi place să scriu despre ceea ce simt ...scriu versuri ,nu neapărat bune ,dar îmi place să fac asta . Ah şi iubesc Jurnalismul, Fotografia şi Photoshopu':)
Vizualizați profilul meu complet

About me

jump

jump
   

Postări populare

bibi-boo. Tema Fereastră de fotografii. Imagini pentru teme create de wibs24. Un produs Blogger.